Drzwi w stylu loftowym

Surowe, minimalistyczne wnętrza, w których dominują czerwona cegła i beton cieszą się coraz większą popularnością.

Drzwi w stylu loftowym
W tak zaaranżowane przestrzenie idealnie wkomponuje się model MISKANT, którego premiera odbędzie się już wkrótce w nowym katalogu ERKADO.
Solidna ramiakowa konstrukcja oraz wykorzystanie nowoczesnej okleiny z powłoką AntiFinger, umożliwiło stworzenie powierzchni ograniczającej zabrudzenia oraz ślady odcisków palców. Efekt końcowy dopełnią czarne zawiasy i okucia, które nawiązują do industrialnego stylu.
Urządzając wnętrza w stylu loft doskonałym wyborem okażą się również drzwi szklane GRAF. Wykonane są one ze szkła hartowanego, którego ozdobę stanowią czarne, dekoracyjne wzory. Możliwość wyboru ościeżnic stalowych podkreśli surowy charakter wnętrza. Otwarte przestrzenie w dyskretny sposób podzieli system drzwi przesuwnych LOFT. Obecnie dużą popularnością cieszy się połączenie okleiny w naturalnym kolorze drewna z czarnymi pochwytami w wersji industrial lub retro. Zastosowanie sytemu przesuwnego pozwala na dużą oszczędność miejsca jednocześnie podkreślając loftowy charakter wnętrza
Obecnie dużą popularnością cieszy się połączenie okleiny w naturalnym kolorze drewna z czarnymi elementami. Takie zestawienie możemy łatwo spersonalizować dzięki możliwości łączenia dowolnych kolorów ościeżnicy, skrzydła, listew przypodłogowych, intarsji czy koloru szklenia.
Artykuł

Przeczytaj także

Jak dobrać drzwi do stylu wnętrza?

Jak dobrać drzwi do stylu wnętrza?

Projektowanie wystroju wnętrza to, wbrew pozorom, jedno z trudniejszych zadań czekających na przyszłych właścicieli nieruchomości. Nie każdy może sobie pozwolić na skorzystanie z pomocy projektanta, nie każdy też tego chce.

Czytaj więcej
Czy drzwi mogą wpłynąć na komfort mieszkania i domu?

Czy drzwi mogą wpłynąć na komfort mieszkania i domu?

Oczywiście! Ale wiedzą to tylko osoby, które miały pecha i zetknęły się w użytkowanych przez siebie wnętrzach z bardzo niewygodnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi, w których drzwi grały rolę negatywnego bohatera. Drzwi komfortowe to drzwi dobrze zaplanowane i dobrze dobrane do wnętrza.

Czytaj więcej
10 porad przed wyborem drzwi

10 porad przed wyborem drzwi

O wielkości i lokalizacji otworów drzwiowych decyzja zapada już na etapie tworzenia projektu domu. Ale postanowienia, co do wyboru konkretnego stylu i rodzaju drzwi przyszły ich użytkownik podejmuje sam, ewentualnie z pomocą projektanta wnętrz.

Czytaj więcej
GALERIA

#erkado na instagramie