Technologie drzwi stalowych

Co sprawia, że nasze drzwi stalowe są tak dobre? Mają dokładnie to, co powinny zapewniać drzwi wejściowe do domu. Gwarantują bezpieczeństwo, doskonale izolują ciepło (nawet w podstawowej technologii) oraz można je dopasować na wymiar (co do 1 cm!) do otworu w murze.

Jeśli marzysz o drzwiach zewnętrznych stalowych o naturalnym i ciepłym charakterze, wybierz nasze drzwi w różnych kolorach i technologiach wykonania. Wykonane są z blachy stalowej, która jest odpowiednio docięta, wygięta i wypełniona wysoko jakościową pianką poliuretanową, która zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Powłoka blachy pokryta jest okleiną, która nadaje im elegancki wygląd naśladujący fakturę drewna i chroni przed korozją. 

Obecnie drzwi wykonujemy w czterech technologiach, różniących się parametrami cieplnymi i wyposażeniem w standardzie. 

Thermo Hot 88

To drzwi, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając im komfort i bezpieczeństwo. Drzwi Thermo Hot 88 charakteryzują się świetnymi parametrami izolacyjności termicznej – Ud=0,60 (dla drzwi bez przeszklenia).

W standardzie posiadają także klasę antywłamaniową RC2, co gwarantuje ochronę przed niepożądanymi gośćmi. Drzwi i są dostępne w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu idealnie pasują do każdego stylu budynku. Dodatkowo, można je łączyć z innymi elementami, takimi jak naświetla, tworząc indywidualne rozwiązania. 

Thermo Hot 78

Wysoce zaawansowana technologia Thermo Hot 78 to rozwiązanie problemu z uciekającym ciepłem. Konstrukcja drzwi wraz z ciepłą, aluminiową ościeżnicą pozwala uzyskać współczynnik Ud=0,63 (dla modeli bez przeszklenia).Sprawia to, że ubytek energetyczny będzie na niezwykle niskim poziomie.

Drzwi w standardzie wyposażone są w rozwiązania antywłamaniowe w standardzie RC2 oraz czwartą przylgę dolną uszczelniającą konstrukcję od progu. Dodatkowo w standardzie drzwi posiadają w zamek listwowy oraz cztery bolce antywyważeniowe.  

Thermo 78

Technologia oparta na skrzydle o grubości 78 mm skompletowanym w standardzie z ościeżnicą stalową. Drzwi w tej technologii to wybór drzwi energooszczędnych o współczynniku Ud=0,64.

Bezpieczenstwo domostwu zapewnia bogate wyposażenie w standardzie: wytrzymałe zawiasy trójczopowe oraz zamek listwowy z regulacją siły docisku, a także cztery bolce antywyważeniowe. 

Thermo 64

Podstawowa technologia dla produkcji drzwi stalowych Erkado. Drzwi bez przeszklen osiągają znakomity w tej klasie cenowej współczynnik Ud=0,77.

W wariancie podstawowym drzwi posiadają zamek listowy, 4 bolce antywyważeniowe, ciepły próg wykonany z aluminium oraz czwartą przylgę od strony progu.  

Chcesz wiedzieć więcej? Przezytaj jak nasze drzwi zabezpieczają dom przed niepowołanymi gośćmi!

Sprawdź co oznacza współczynnik Ud.