Okucia – ważny element dekoracyjny drzwi

Sukces aranżacyjny tkwi w szczegółach i drobnych detalach, które umożliwią wykreowanie atrakcyjnego wnętrza.

Okucia – ważny element dekoracyjny drzwi

Okucia do drzwi a styl aranżacji

Duży wybór okuć do drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych w ofercie ERKADO sprawi, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Okucia stanowią ważny element dekoracyjny drzwi i całego pomieszczenia. Ozdobne złoto świetnie uzupełni aranżację w stylu art déco, czarny odnajdzie się w przestrzeniach loftowych, natomiast mosiądz, srebro i satyna dodadzą drzwiom niepowtarzalnego charakteru.

Zobacz także: Drzwi w stylu loftowym

Zwróć uwagę na klamki!

Warto również zwrócić uwagę na kolor klamek, który powinien być spójny z zawiasami. Z nowoczesnymi drzwiami idealnie będą komponowały się klamki z kwadratowym szyldem, natomiast te z okrągłym dodadzą drzwiom odrobinę klasyki. W obecnych czasach ważną kwestią jest bezpieczeństwo, dlatego w ofercie ERKADO znajdziemy czarną klamkę antybakteryjną Rumba, która została pokryta jonami srebra skutecznie niszczącymi bakterie gromadzące się na jej powierzchni.

Okucia do drzwi wizytówką wnętrza

Przepisem na udaną aranżację wnętrza jest umiar i harmonia, która w przypadku starannie wybranych dodatków nada wnętrzom eleganckiego i nietuzinkowego charakteru. Dlatego wybierając drzwi, szczególną uwagę należy zwrócić na dobór odpowiednich okuć, dzięki którym drzwi staną się wizytówką każdego wnętrza.

Artykuł

Przeczytaj także

Jak dobrać drzwi do stylu wnętrza?

Jak dobrać drzwi do stylu wnętrza?

Projektowanie wystroju wnętrza to, wbrew pozorom, jedno z trudniejszych zadań czekających na przyszłych właścicieli nieruchomości. Nie każdy może sobie pozwolić na skorzystanie z pomocy projektanta, nie każdy też tego chce.

Czytaj więcej
Czy drzwi mogą wpłynąć na komfort mieszkania i domu?

Czy drzwi mogą wpłynąć na komfort mieszkania i domu?

Oczywiście! Ale wiedzą to tylko osoby, które miały pecha i zetknęły się w użytkowanych przez siebie wnętrzach z bardzo niewygodnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi, w których drzwi grały rolę negatywnego bohatera. Drzwi komfortowe to drzwi dobrze zaplanowane i dobrze dobrane do wnętrza.

Czytaj więcej
10 porad przed wyborem drzwi

10 porad przed wyborem drzwi

O wielkości i lokalizacji otworów drzwiowych decyzja zapada już na etapie tworzenia projektu domu. Ale postanowienia, co do wyboru konkretnego stylu i rodzaju drzwi przyszły ich użytkownik podejmuje sam, ewentualnie z pomocą projektanta wnętrz.

Czytaj więcej
GALERIA

#erkado na instagramie