Rozwiązania

Koncentrujemy się na doskonaleniu naszych rozwiązań technologicznych.

Produkcja drzwi to sztuka Poznaj technologie ERKADO – odkryj rzemiosło w najnowocześniejszym wydaniu Produkcja drzwi w oparciu o zaawansowane technologie Erkado to skuteczne antidotum na bylejakość i szablonowe procesy wytwórcze. Innowacyjne rozwiązania, bezkompromisowa dbałość o najmniejsze detale oraz pełna kontrola nad każdym etapem powstawania drzwi sprawiają, że nasza firma należy do ścisłego grona branżowych liderów.

Drzwi wewnętrzne mogą być wykonane albo w technologii płytowej, albo ramiakowej. Skrzydło tych pierwszych jest nieco lżejsze, a dzięki prostej budowie - także tańsze. Drzwi ramiakowe to z kolei mocna, solidna, wykonana z MDF-u konstrukcja ramowa, która gwarantuje dużą trwałość. Samo skrzydło może mieć ostre lub obłe krawędzie i być w różny sposób wykończone. Stosujemy folie preimpregnowane Finish lub Greko ze zwiększoną odpornością na ścieranie, okleinę polipropylenową Premium imitującą naturalne drewno, okleinę CPL na bazie żywicy lub wodny, specjalnie utwardzany lakier UV.

O czym należy pamiętać?

Na drzwi składa się szereg elementów począwszy od samego skrzydła drzwiowego poprzez ościeżnicę, kończąc na klamce i dodatkach takich jak podcięcie wentylacyjne.

GALERIA

#erkado na instagramie