Drzwi ramiakowe STILE

Drzwi wewnętrzne ramiakowe Stile są dedykowane do nowoczesnych domów i mieszkań. Klienci mają do wyboru aż 25 wzorów, zarówno w wersji przylgowej, jak i bezprzylgowej. Poszczególne modele różnią się rodzajem wypełnienia skrzydła, konstrukcją ramiaków (MDF, HDF lub klejone drewno), przeszkleniami, wykończeniem, kolorystyką. Łączy je to, że mają niezwykle dopracowany dizajn i zostały solidnie wykonane z zastosowaniem najnowocześniejszych dostępnych technologii.

Drzwi z serii Stile to stabilna, spojona kołkami konstrukcja z poprzeczką o grubości 22 mm lub 35 mm, wykończona od zewnątrz wysokiej jakości okleiną Greko, CPL lub łączącą ich cechy Premium. Za cichą i lekką pracę skrzydła odpowiadają trzy zawiasy 2-czopowe, osadzone w masywnym ramiaku o grubości 40 mm. Drzwi są szklone na wpust szkłem hartowanym, mlecznym lub przezroczystym, ewentualnie bezpieczniejszym, obustronnie gładkim, klejonym VSG, które występuje w wersji matowej bądź czarnej.

DOSTĘPNE WARIANTY

Masywny ramiak pionowy o grubości 40 mm – pełny materiał MDF. Ramiak drewniany rdzeń z drewna), dla oklein PREMIUM – Trzy zawiasy dwu czopowe z regulacją. Bezramowe szklenie na wpust. Szkło hartowane (mleczne lub przezroczyste) albo VSG (mleczne lub w wybranych wariantach czarne). Różnorodność wzornicza. Szeroka gama kolorystyczna: greko / cpl / premium.

DOSTĘPNE WARIANTY
GALERIA

#erkado na instagramie