Producent drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

Od 1976 otwieramy drzwi na potrzeby Klientów

Serdecznie witamy po stronie nowoczesnej tradycji!

Z prawdziwą dumą przedstawiamy naszą rodzinną Firmę oraz wartości, które wyróżniają markę Erkado, polskiego producenta drzwi.
Wczytaj się w szczegóły, poznaj naszą historię i dowiedz się, dlaczego nasza oferta otwiera drzwi do Twoich osobistych korzyści, bezpieczeństwa i oszczędności. Odkryjesz nowe systemy i rozwiązania stolarki otworowej.

POLSKI PRODUCENT DRZWI  o drzwiach wiemy… wszystko.

Jako polski producent oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych.
Gwarantujemy atrakcyjne wzornictwo oraz rozsądne ceny, nieustannie dbając o wysoką jakość produktów.
Dopełnieniem tych korzyści jest doskonała obsługa oraz przyjazna atmosfera partnerskiej współpracy.

RODZINNA -> LOKALNA -> GLOBALNA: Know-how trzech pokoleń

Markę Erkado budujemy w oparciu o doświadczenie trzech pokoleń, nowoczesne technologie oraz wyjątkową atmosferę, która jest wpisana w rodzinny charakter Firmy. Dzięki synergii tych atutów należymy do grona rynkowych liderów, a nasze produkty dostarczamy do wymagających odbiorców w Polsce i 15 krajów na całym świecie.

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • Oferta dopasowana do osobistych potrzeb
  • Produkty wysokiej klasy w rozsądnej cenie
  • Wsparcie marketingowe dla partnerów
  • Odpowiedzialność i stabilność finansowa
  • Pasja w czystej postaci

40 lat doświadczenia

Wyróżnia nas doświadczenie aż trzech pokoleń

Wiarygodność

Naszą wizytówką jest zaufanie Partnerów

Pomysłowość

Pielęgnujemy relacje – profesjonalnie i naturalnie

Rodzinna pasja

Łączymy tradycję i nowoczesne technologie

Zespół Erkado

Poznajmy się bliżej

Bez wątpienia największym kapitałem naszej rodzinnej firmy jest 420 Pracowników, którzy tworzą doświadczony zespół oparty o zasady prawdziwego partnerstwa. Każdy z nas posiada indywidualną ścieżkę kariery i zajmuje ważne miejsce w strukturze Erkado.

Wzajemny szacunek, przyjazna atmosfera oraz ciągłe doskonalenie własnych kompetencji sprawia, że jesteśmy autentyczni i wyróżniamy się wśród innych firm produkcyjnych. Kieruje nami rzetelność, uczciwość, przejrzystość i działanie dla wspólnej idei produkcji drzwi, dzięki czemu od wielu lat pozostajemy liderami w swoim fachu.

ZBIGNIEW KOZŁOWSKI

WŁAŚCICIEL FIRMY (ur. 1956 r.)

Całe życie związany z branżą stolarską, zapisując kolejną kartę w dziejach rodzinnej tradycji.
Niewątpliwie, jest niedoścignionym Autorytetem i Liderem w praktycznym wykorzystaniu wiedzy na temat drzwi oraz szeroko rozumianej stolarki otworowej. Człowiek z wizją! Odważnie rozwija firmę, osobiście nadzorując prowadzone inwestycje.
Osoba o charyzmatycznej osobowości, otoczona grupą przyjaciół, współpracowników oraz partnerów biznesowych, lokalnie i globalnie.
Zawsze serdeczny i wrażliwy, utożsamia dobro i sukces Firmy z szacunkiem do pracownika i jego potrzebami.
Mówi o sobie: Produkcja drzwi jest moją życiową misją a nie interesem”. To prawda.

MATEUSZ KOZŁOWSKI

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY (ur. 1980 r.)

Z sukcesem realizuje wizję Ojca, dynamicznie i konsekwentnie zwiększając potencjał Firmy. Jest zwolennikiem innowacyjnych rozwiązań, które projektuje z myślą o doskonaleniu oferty. Aktywnie wspiera doskonalenie procesów produkcyjnych oraz wdrażanie nowoczesnych metod i systemów organizacji pracy. Inspirowany pasją, często podróżuje, rozmawia, odkrywa i nabywa bezcenną wiedzę z branży.
W strategii zarządzania Firmą unika stagnacji, wierząc, iż „każdy cel można osiągnąć”. Wymagając od innych, najwięcej wymaga od siebie.

 

ANDRZEJ SZYCHOWSKI

DYREKTOR DS. HANDLOWYCH (ur. 1977 r.)

Dołączył do zespołu w 2010 roku, doskonale wpisując się w nową strategię rozwoju Erkado. Od początku, konsekwentnie buduje strukturę Pionu Handlowego, wspierając działalność Dystrybutorów oraz Autoryzowanych Punktów Sprzedaży (APS). Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie Andrzeja pomogły zbudować trwałe relacje z Odbiorcami. Jego nietuzinkowa osobowość, pracowitość i zaangażowanie sprawiają, iż nawet najtrudniejsze zadania wieńczy sukcesem a jak sam przekonuje „najlepsze jeszcze przed nami”. Jego przemyślane i konkretne decyzje zawsze niosą korzyść dla szeroko rozumianej współpracy.
Świetny Trener, Ekspert i Manager w jednej osobie.

RADOSŁAW BARTOCHOWSKI

DYREKTOR DS. EKSPORTU (ur. 1976)

Z powodzeniem negocjuje na rynkach odmiennych językowo i kulturowo, wykorzystując zdolności interpersonalne oraz wiedzę naukową. Komunikuje się biegle w języku polskim, angielskim, rosyjskim oraz, jak sam podkreśla, w języku ludzkim.
Prywatnie jest doktorem nauk społecznych w dziedzinie nauk o polityce, od lat związany z Politechniką Rzeszowską.
Nieustannie zaskakuje, imponuje zaangażowaniem oraz cieszy się sympatią odbiorców.
Jego profesjonalizm, żelazna dyscyplina oraz pogodne usposobienie przekładają się na ekspansję Erkado i na fantastyczną atmosferę współpracy z zagranicznymi Partnerami.
Obecność Radka w zespole Erkado jest wielkim przywilejem.

Krótko o długiej historii
– otwórz drzwi do przeszłości

Oś czasu

1976
1976-05-23

Powstanie pierwszego Zakładu Produkcyjnego wyrobów drewnianych w Chwałowicach.

Powstanie pierwszego Zakładu Produkcyjnego wyrobów drewnianych w Chwałowicach.
1995
1995-06-08

Uruchomienie produkcji drzwi wewnętrznych drewnianych

2000
2000-04-04

Ustandaryzowanie produkcji drzwi zewnętrznych drewnianych


2005
2005-05-09

Powstanie drugiej fabryki drzwi w Gościeradowie

Powstanie drugiej fabryki drzwi w Gościeradowie
2006
2006-09-15

Rozbudowa Zakładu Produkcyjnego

Rozbudowa Zakładu Produkcyjnego
2010
2010-01-12

Rebranding Zakładu na markę ERKADO

Rebranding Zakładu na markę ERKADO
2011
2011-05-18

Jubileusz 35.lecia i otwarcie nowej hali produkcyjnej

Jubileusz 35.lecia i otwarcie nowej hali produkcyjnej
2011-08-22

Powstanie Drużyny kolarskiej – Erkado Racing Team

Powstanie Drużyny kolarskiej – Erkado Racing Team
2012
2012-03-05

Rozbudowa zakładu o 10 000 m/kw


2012-06-17

Nowy kanał komunikacji w mediach społecznościowych – FB


Nowy kanał komunikacji w mediach społecznościowych – FB

2013
2013-05-24

Otwarcie centrum szkoleniowego w Gościeradowie


Otwarcie centrum szkoleniowego w Gościeradowie

2015
2015-07-11

Nowy budynek biurowy

Nowy budynek biurowy
2016
2016-05-23

Uruchomienie nowej hali ościeżnic: 4 000 m/kw


Uruchomienie nowej hali ościeżnic: 4 000 m/kw

2016-07-15

Nowa hala drzwi płytowych

Nowa hala drzwi płytowych
2017
2017-01-30

Jubileusz 40-lecia Erkado

Jubileusz 40-lecia Erkado
2018
2018-01-15

Otwarcie nowoczesnej hali produkcyjnej drzwi lakierowanych

Otwarcie nowoczesnej hali produkcyjnej drzwi lakierowanych

PRODUCENT DRZWI

Ponad 40 lat fascynacji

ERKADO – PRODUCENT DRZWI

ERKADO to nazwa handlowa naszej firmy, która od 2010 roku obejmuje działalność detaliczną, hurtową i eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz ościeżnic. Otwarcie nowych hal produkcyjnych (ponad 15.000 m2) oraz dynamiczny rozwój marki sprawił, że z kolejnymi latami Zakład Stolarski Zbigniew Kozłowski dołączył do grona liderów w naszej branży.

Każdy kolejny jubileusz to dla nas impuls i dodatkowa motywacja, by wyznaczać nowe standardy i kreować branżowe trendy. Jako producent drzwi stawiamy na innowacyjność, elastyczność technologiczną oraz podejmujemy ambitne wyzwania, dzięki którym nasi Klienci cieszą się produktami o wysokiej jakości za rozsądną cenę.

40 LAT RODZINNEJ TRADYCJI

Zakład powstał w 1976 roku w Chwałowicach, w Województwie Podkarpackim. Jego założycielem jest Zbigniew Kozłowski – mistrz stolarstwa, który swoje pierwsze nauki rzemieślnicze pobierał od swojego ojca, również stolarza. Dzięki temu marka ERKADO, jako polski producent drzwi, opiera się na ponad czterdziestu latach doświadczenia oraz silnej tradycji rodzinnej.

SPECJALIZACJA W PRODUKCJI DRZWI

Na początku swojej działalności firma zajmowała się szeroko rozumianą „stolarką”, a więc produkcją drzwi, okien itp. – przede wszystkim dla odbiorców prywatnych. Nauczyło to firmę elastycznego podejścia do potrzeb Klientów, dzięki któremu można było sprostać nawet najbardziej nietypowym zamówieniom. Z biegiem czasu tendencje rynkowe wykreowały wysoki popyt na drzwi i okna drewniane.
W trosce o najwyższą jakość produktów i zadowolenie Klientów, Zakład wdrażał innowacyjne rozwiązania technologiczne, a dzięki sprawnemu zarządzaniu i inwestycjom wzmocnił swoją pozycję na rynku. Z czasem firma stopniowo zawężała profil swej działalności głównie do produkcji drzwi zewnętrznych drewnianych i drzwi wewnętrznych płytowych.

INWESTYCJE I ROZWÓJ

Dzięki kolejnym inwestycjom w 2005 roku powstała druga fabryka z siedzibą w Gościeradowie. Uruchomiono kilka dedykowanych linii produkcyjnych, na których wytwarzane są drzwi wewnętrzne i ościeżnice. Nowoczesne wyposażenie fabryki oraz wykwalifikowany personel pozwalają na realizację zamówień powyżej 45.000 sztuk drzwi miesięcznie.
Nowa lokalizacja w Gościeradowie jest nieprzerwanie unowocześniana, a jej powierzchnia powiększana o kolejne nieruchomości. Ostatnią z inwestycji oraz priorytetem było wybudowanie nowego centrum konferencyjnego. Inwestycja właśnie dobiegła końca, a o ogromnych zaletach tego obiektu osobiście przekonują się nasi dystrybutorzy.

ZESPÓŁ I TECHNOLOGIA 

W produkcji drzwi wykorzystujemy nowoczesne maszyny i roboty renomowanych producentów. Co więcej, nasza firma od zawsze stawia na wysokie kompetencje oraz zaangażowanie całego zespołu. Konsekwentnie dbamy o to, aby każdy z naszych Pracowników czuł się ważny i potrzebny. Jednocześnie tworzymy warunki i przestrzeń do rozwoju oraz systematycznie podnosimy kwalifikacje zawodowe całego zespołu. To właśnie taki model pracy sprawia, że produkcja drzwi jest dla nas przyjemnością, a wypracowane standardy pozytywnie wpływają na stabilność kadry Erkado i przekładają się na przyjazną atmosferę w naszej firmie. SPOŁECZNA

ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Jako odpowiedzialny producent drzwi oraz jeden z liderów w swojej branży nasza firma prowadzi szeroką działalność charytatywną oraz z radością wspiera wiele inicjatyw lokalnych. Z dumą wspieramy także grupę kolarską Erkado RT Kraśnik. Społeczną odpowiedzialność biznesu postrzegamy także przez pryzmat ekologii, dlatego uwzględniamy w naszej filozofii rozwoju zielone standardy. W ten sposób dbamy o otaczający nas świat, aby zostawić go zdrowszym i piękniejszym dla przyszłych pokoleń.