PRODUKCJA DRZWI

Technologie ERKADO

Produkcja drzwi to sztuka
Poznaj technologie ERKADO – odkryj rzemiosło w najnowocześniejszym wydaniu

Produkcja drzwi w oparciu o zaawansowane technologie Erkado to skuteczne antidotum na bylejakość i szablonowe procesy wytwórcze. Innowacyjne rozwiązania, bezkompromisowa dbałość o najmniejsze detale oraz pełna kontrola nad każdym etapem powstawania drzwi sprawiają, że nasza firma należy do ścisłego grona branżowych liderów.

Krótko mówiąc, ponad 40 lat tradycji zobowiązuje nas
do ciągłego dążenia do doskonałości.
Co dzięki temu zyskujesz?

BOGATY WYBÓR DRZWI

idealnie dopasowanych do Twoich preferencji i budżetu

TRWAŁOŚĆ I ŚWIETNY EFEKT WIZUALNY

który kreuje elegancki wystrój Twoich wnętrz

PRZYJEMNOŚĆ ZAKUPU

drzwi wysokiej jakości w rozsądnej cenie

PRZEGLĄD TECHNOLOGII ERKADO

Skorzystaj z przemyślanych rozwiązań

TECHNOLOGIA HERSE

Drzwi wejściowe to prawdziwa wizytówka domu i Gospodarzy. Co więcej, to drzwi oddzielają świat zewnętrzny od rodzinnego zacisza. Ta naturalna granica powinna być solidna, bezpieczna, estetyczna i zapewniać domownikom błogą ciszę. Antywłamaniowe drzwi wejściowe z linii Herse właśnie to zapewniają.

czytaj dalej

TECHNOLOGIA LEDA P.POŻ.

Drzwi przeciwpożarowe wznoszą bezpieczeństwo na wyższy poziom. Nasze drzwi techniczne powstrzymują rozprzestrzenianie się ognia i dymu w pomieszczeniu, w którym doszło do pożaru. Dzięki temu domownicy lub pracownicy zyskują cenny czas na ewakuację lub zabezpieczenie pozostałej części posesji lub instalacji.

czytaj dalej

TECHNOLOGIA RAMIAKOWA STILE

Technologia ramiakowa to solidna alternatywa dla technologii płytowej. W odróżnieniu od klasycznych rozwiązań konstrukcyjnych, oferujemy znacznie trwalszą budowę drzwi.Technologia gwarantuje wyjątkowo mocną konstrukcję, ponieważ elementy drzwi wykonane są z pełnego materiału MDF (ramiaki oraz poprzeczki).

czytaj dalej

TECHNOLOGIA PŁYTOWA

Technologia płytowa to konstrukcyjna odpowiedź na najbardziej powszechną formę drzwi dostępnych na rynku w Polsce. Zaletą tej technologii jest stosunkowo szeroka gama kolorystyczna, lekka waga skrzydła oraz rozsądna cena względem porównywalnych dostępnych produktów.

czytaj dalej