Jak wykreować wnętrze z myślą o naturze?

Wnętrza inspirowane naturą od dłuższego czasu cieszą się niesłabnącą popularnością.

Jak wykreować wnętrze z myślą o naturze?

Ponadczasowe drewno

Drewno to materiał chętnie wykorzystywany przez architektów ze względu na swoją ponadczasowość i elegancję. Umożliwia ono wykreowanie przestrzeni sprzyjającej odpoczynkowi, dzięki której pomieszczenie nabierze ciepłego i domowego klimatu. Idealnym dopełnieniem zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji są drzwi, które oprócz funkcji użytkowej będą subtelną dekoracją wnętrza.

Zobacz także: Jak dobrać drzwi do stylu wnętrza?

Drzwi do wnętrza inspirowanego naturą

Wybór pasującego modelu ułatwi szeroka gama kolorystyczna ERKADO, w ofercie której znalazły się okleiny o różnych odcieniach, fakturach i usłojeniu oddającym naturalne piękno drewna. Decydując się na nie, możemy wprowadzić namiastkę natury do wnętrza, które staje się przytulniejsze i zapewni nam przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi.

Interesującą propozycją ERKADO jest możliwość dowolnego zestawienia paneli dekoracyjnych, drzwi, ościeżnic i listew przypodłogowych, co pozwala na zachowanie spójności kolorystycznej podkreślającej naturalny urok wnętrza.

W naszej ofercie znajdują się także czarne detale (szyba VSG, zawiasy, okucia), które w połączeniu z kolorem drewna tworzą modny w tym sezonie duet.

Artykuł

Przeczytaj także

Jak dobrać drzwi do stylu wnętrza?

Jak dobrać drzwi do stylu wnętrza?

Projektowanie wystroju wnętrza to, wbrew pozorom, jedno z trudniejszych zadań czekających na przyszłych właścicieli nieruchomości. Nie każdy może sobie pozwolić na skorzystanie z pomocy projektanta, nie każdy też tego chce.

Czytaj więcej
Czy drzwi mogą wpłynąć na komfort mieszkania i domu?

Czy drzwi mogą wpłynąć na komfort mieszkania i domu?

Oczywiście! Ale wiedzą to tylko osoby, które miały pecha i zetknęły się w użytkowanych przez siebie wnętrzach z bardzo niewygodnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi, w których drzwi grały rolę negatywnego bohatera. Drzwi komfortowe to drzwi dobrze zaplanowane i dobrze dobrane do wnętrza.

Czytaj więcej
10 porad przed wyborem drzwi

10 porad przed wyborem drzwi

O wielkości i lokalizacji otworów drzwiowych decyzja zapada już na etapie tworzenia projektu domu. Ale postanowienia, co do wyboru konkretnego stylu i rodzaju drzwi przyszły ich użytkownik podejmuje sam, ewentualnie z pomocą projektanta wnętrz.

Czytaj więcej
GALERIA

#erkado na instagramie