li ERKADO W GRONIE NAJLEPSZYCH
Jesteśmy w gronie czołowych producentów drzwi w kraju. Wierzymy, że sukces ERKADO to ludzie. Ich talent, kreatywność i osobiste zaangażowanie w rozwój firmy to nasz największy kapitał. Dbamy o to, aby każdy Pracownik, niezależnie od szczebla czuł się kluczowy, potrzebny i miał przestrzeń do rozwoju zawodowego.

ERKADO gwarantuje stabilność zatrudnienia, troskę i indywidualne podejście do swoich Pracowników.

 

li LUDZIE – KLUCZ DO SUKCESU ERKADO
W procesie rekrutacji dostrzegamy coś więcej niż tylko dyplomy, zaświadczenia i certyfikaty. Stawiamy na ludzi otwartych i kreatywnych. Jeśli uważasz, że to co robisz jest istotne i jesteś w tym dobry – to być może właśnie Ciebie szukamy.W naszej firmie przywiązujemy dużą wagę do pracy zespołowej, wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia. Pragmatyzm, innowacyjność, zespołowość i trwałość to wartości, które wpisują się w naszą codzienną pracę.Mamy świadomość, że nasi pracownicy są tak różni i barwni jak drzwi, które produkujemy, dlatego dopasowujemy warunki pracy do ich indywidualnych potrzeb.Nasza firma rozwija się z Tobą, a Ty rozwijasz się z nami. Ciągle pracujemy nad stworzeniem nowych możliwości rozwoju naszych Pracowników. Umożliwimy Ci kształtowanie Twojej własnej ścieżki rozwoju zawodowego. Jeśli pracując z nami uznasz, że potrzebujesz jakiegoś szkolenia lub dodatkowych narzędzi to zapewnimy Ci je.W ERKADO promujemy kreatywność.  Nasi szefowie mają zawsze otwarte drzwi. Jeśli tylko chcesz – możesz wychodzić z własną inicjatywą w tematach organizacyjnych i merytorycznych, a my damy szansę na wykorzystanie potencjału. Zauważamy i doceniamy solidną pracę poprzez systemy premiowe, a  Pracownicy mają poczucie odpowiedzialności za sukcesy firmy.Również w trudnych sytuacjach, gdy pojawią się problemy i sprawy wykraczające poza sferę zawodową – możesz liczyć na nasze wsparcie.

 

li TAK PRACUJEMY W ERKADO
Każdy pracownik otrzymuje komfortowe stanowisko pracy wyposażone w nowoczesne narzędzia. Zapewniamy dostęp do najnowszych technologii oraz innowacji branżowych. Pracownicy Produkcji korzystają z najnowocześniejszego parku maszynowego, dzięki czemu praca staje się skuteczna, wydajna i sprawia przyjemność.W naszej firmie posiadamy wdrożony system zarządzania projektami i zadaniami. Każdy wie, z kim i nad czym pracuje, dzięki czemu unikamy nerwowej atmosfery i poczucia braku czasu na wykonanie zadania. Wiemy, że dobrze zorganizowana praca sprawia więcej radości.U nas sam decydujesz czy zaczynasz dzień o 7.00 czy o 9.00. Nasi szefowie wprowadzili elastyczny czas pracy, który ułatwia nam pogodzenie życia prywatnego z zawodowym. Poza tym praca jest o wiele efektywniejsza, kiedy jest się rześkim i wypoczętym.

 

li W DOMU ERKADO
Są takie dni w ERKADO kiedy zapominamy, że jesteśmy w pracy. Wspólne spotkania przy śniadaniu czy kawie integrują zespół. W firmie panuje bardzo przyjazna, wręcz rodzinna atmosfera. Ciężko pracujemy, więc wzajemne wsparcie, poczucie humoru i zabawa są dla nas bardzo cenne. W tak dużym gronie nikt nie jest anonimowy. Wszyscy się znamy i bez względu na wiek, stanowisko czy doświadczenie mówimy do siebie po imieniu.W naszych biurach nie obowiązuje żaden „dress code” i nikt nie jest zobowiązany do noszenia garniturów czy garsonek. Każdy dzień u nas to „Casual Friday”. Nawet nasi partnerzy biznesowi wiedzą, że u nas  krawat można zdjąć.Tradycją stają się również nasze coroczne spotkania wigilijne. Składamy sobie wzajemnie życzenia i mamy okazję na podsumowanie minionego roku, a nasi szefowie dbają, aby św. Mikołaj co roku zawitał również do ERKADO.  Bardzo cenimy sobie każdą okazję, aby się razem spotkać, czy to z okazji świąt czy też z okazji ważnych wydarzeń w życiu naszych pracowników (np. narodziny dziecka).Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy.

 


 Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać wyłącznie w formie elektronicznej na adres cv@erkado.pl